Меню:

Пропозиції та побажання, що до покращення процесу взаємодії департаменту з громадянами.

Ваше ім'я: 
*
Ваша пошта:
*
Ваша пропозиція:
*

 

Про затвердження Положення про порядок оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна в м. Києві

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.11.2002 р. Київ N 2127

Про забезпечення виконання рішення Київської міської ради від 11.07.2002 N 142/142 «Про заходи щодо визначення справедливої вартості основних засобів комунальної власності територіальної громади міста Києва»

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженням Київської міської державної адміністрації
від 27 серпня 2004 року N 1592

На виконання рішення Київської міської ради від 11.07.2002 N 142/142 «Про заходи щодо визначення справедливої вартості основних засобів комунальної власності територіальної громади міста Києва», відповідно до абзацу сьомого частини другої статті 7 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», пунктів 16 — 19 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27.04.2000 N 92:

1. Керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва забезпечити:

1.1. До 01.09.2004 в установленому законодавством порядку визначення справедливої вартості основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, закріплені за підприємствами, установами та організаціями на праві повного господарського відання (оперативного управління) та відповідно до пункту 5 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27.04.2000 N 92, відносяться до групи обліку «Будинки, споруди та передавальні пристрої».

(підпункт 1.1 пункту 1 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
Київської міської державної адміністрації від 27.08.2004 р. N 1592)

1.2. Відображення в бухгалтерському обліку та розкриття у фінансовій звітності інформації про основні засоби, виходячи з їх справедливої вартості.

1.3. Своєчасне та повне надання в установленому порядку інформації про визначення справедливої вартості основних засобів до Головного управління комунальної власності м. Києва Київської міської державної адміністрації.

2. Головному управлінню комунальної власності м. Києва Київської міської державної адміністрації:

2.1. Забезпечити надання підприємствам, установам, організаціям, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, методичної допомоги під час визначення справедливої вартості основних засобів, її відображення в бухгалтерському обліку й розкриття у фінансовій звітності та контроль за їх проведенням.

2.2. Не пізніше 31.12.2004 поінформувати про стан виконання рішення Київської міської ради від 11.07.2002 N 142/142 «Про заходи щодо визначення справедливої вартості основних засобів комунальної власності територіальної громади міста Києва» Київську міську раду.

(підпункт 2.2 пункту 2 із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
Київської міської державної адміністрації від 27.08.2004 р. N 1592)

2.3. Забезпечити закріплення основних засобів за підприємствами, установами, організаціями, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, виходячи з їх справедливої вартості та визначення розміру статутного капіталу зазначених підприємств, установ, організацій, який підлягає відображенню в бухгалтерському обліку.
3. Фінансування заходів, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, бюджетними установами та організаціями здійснюється за рахунок коштів, передбачених на утримання цих установ та організацій.
4. Затвердити Порядок надання інформації про визначення справедливої вартості основних засобів комунальної власності територіальної громади міста Києва, що додається.

Голова О. Омельченко

Завантажити Додаток

Версия для слабовидящих

Розроблено компанією ITKron

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose