Меню:

Пропозиції та побажання, що до покращення процесу взаємодії департаменту з громадянами.

Ваше ім'я: 
*
Ваша пошта:
*
Ваша пропозиція:
*

 

Про деякі питання фінансове-господарської діяльності підприємств, організацій та установ, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Києва та господарських товариств, в яких є частка майна комунальної власності територіальної громади м.Києва

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.08.2001 м.Київ N 1675

Про деякі питання фінансове-господарської діяльності підприємств, організацій та установ, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Києва та господарських товариств, в яких є частка майна комунальної власності територіальної громади м.Києва

(зі змінами та доповненнями, внесеними Розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 25.07.2002 № 1487 )

На виконання рішення Київради від 05.07.2001 N 372/1348 УПро деякі питання фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій та установ, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Києва та господарських товариств, в яких є частка майна комунальної власності територіальної громади м.Києва», п.2 ст.12 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»:

1. Головному управлінню комунальної власності м.Києва Київської міської державної адміністрації забезпечити:

1.1 Починаючи з першого півріччя поточного року складання зведеного річного та піврічного балансів фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій та установ комунальної власності територіальної громади м.Києва за формами, які встановлені статистичною звітністю.
1.2 Затвердження річних, з поквартальною розбивкою, фінансових планів підприємств та організацій комунальної власності територіальної громади м.Києва, а також господарських товариств, в яких є частка комунального майна м.Києва в розмірі не менше, як 30% та контроль за їх виконанням.

1.3 Впровадження системи прогнозування фінансових результатів діяльності підприємств та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Києва, а також господарських товариств, в яких є частка комунального майна не менше, як 30% та контролю за використанням їх коштів.

1.4 Розроблення та подання на затвердження Київській міській державній адміністрації Положення про порядок складання річного фінансового плану підприємств та організацій комунальної власності територіальної громади м.Києва та господарських товариств, в яких є частка майна комунальної власності територіальної громади м.Києва в розмірі не менше, як 30%.

1.5 За результатами роботи за I півріччя поточного року визначити перелік підприємств та організацій комунальної власності територіальної громади м.Києва та розмір відрахувань частини прибутку, які підлягають перерахуванню до бюджету м.Києва цими підприємствами та організаціями і подати згадані документи на розгляд і схвалення Постійній комісії Київради з питань бюджету, фінансів та соціального розвитку, попередньо погодивши ці пропозиції з Першим заступником голови Київської міської державної адміністрації І.Фоменком. Надалі цю роботу проводити на кожний плановий рік при затвердженні річних фінансових планів підприємств та організацій комунальної власності територіальної громади м.Києва, передбачивши в них цей показник.

1.6. Контроль за повнотою надходження до бюджету м.Києва визначеної частки прибутку підприємств та організацій комунальної власності територіальної громади м.Києва. (п.1 змінений згідно з розпорядженням від 25.07.2002 № 1487)

2. ДКП «Науково-дослідний інститут соціально-економічних проблем міста» за замовленням Головного управління з питань майна на договірних засадах розробити програмне забезпечення, створення, ведення баз даних та аналітичних розрахунків по:

2.1. зведених річних та піврічних балансах фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій та установ, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Києва за формами, які встановлені статистичною звітністю;

2.2. веденню реєстру фінансових планів підприємств, організацій та установ, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Києва та господарських товариств, в яких є частка майна комунальної власності територіальної громади м.Києва в розмірі не менше, як 30%;

2.3. системі прогнозування фінансових результатів діяльності підприємств та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Києва, а також господарських товариств в яких є частка комунального майна не менше, як 30% та контролю в частині напрямків використання їх чистого прибутки.

3. Заступникам голови Київської міської державної адміністрації, начальникам галузевих управлінь Київської міської державної адміністрації:

3.1. зобов’язати керівників підпорядкованих підприємств, організацій та установ комунальної власності територіальної громади м.Києва до 01.09.2001 внести зміни до статутів та положень підприємств, організацій та установ комунальної власності територіальної громади м.Києва в частині розпорядження прибутком та планування фінансових результатів;

3.2. до 01.09.2001 внести зміни до контрактів, які укладені з керівниками цих підприємств та організацій, в частині напрямків використання їх чистого прибутку та планування фінансових результатів.

4. Збільшити Головному управлінню з питань майна Київської міської державної адміністрації граничну чисельність працівників на 6 одиниць з річним фондом оплати праці у сумі 27,6 тис.гривень та видатків на їх утримання у сумі 78000 гривень.

5. Головному фінансовому управлінню Київської міської державної адміністрації визначити джерела фінансування та профінансувати роботи згідно з п.2 цього розпорядження в сумі 114000 гривень на 2001 рік.

6. Керівникам Головних управлінь та управлінь Київської міської державної адміністрації підприємств, організацій та установ, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Києва, а також господарських товариств, в яких є частка комунального майна м.Києва забезпечити подання до Головного управління комунальної власності м.Києва Київської міської державної адміністрації річної та піврічної звітності фінансово-господарської діяльності за формами та в строки, які встановлені для статистичної звітності, а також подання не пізніше 1 травня поточного року проектів фінансових планів на послідуючий планований рік з поквартальною розбивкою та відповідним обгрунтуванням і з пояснювальною запискою. (п.6 змінений згідно з розпорядженням від 25.07.2002 № 1487)

7. Головному управлінню з питань майна Київської міської державної адміністрації в 10-денний термін подати на затвердження Міському голові структуру та штатний розклад Головного управління з питань майна Київської міської державної адміністрації з урахуванням внесених цим розпорядженням змін.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Фоменка І.А. та заступника голови Київської міської державної адміністрації Падалку В.М.

Голова О.Омельченко
Версия для слабовидящих

Розроблено компанією ITKron

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose