Меню:

Пропозиції та побажання, що до покращення процесу взаємодії департаменту з громадянами.

Ваше ім'я: 
*
Ваша пошта:
*
Ваша пропозиція:
*

 

Повернутися назадПовернутися назад

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ЗА 1 КВАРТАЛ 2018 РОКУ

У ПРОГРАМНОМУ МОДУЛІ «ЛОКАЛ БАЛАНС».

Інформація для бюджетних установ: фінансова звітність за 1 квартал 2018 року у програмному модулі «Локал баланс» — не надається.

Інформація для госпрозрахункових підприємств: для заповнення фінансової звітності за 1 квартал 2018 року, необхідно завантажити структури форм станом на 01.04.2018 року за діями, вказаними нижче:

 

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ЗАВАНТАЖЕННЯ СТРУКТУР ФОРМ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ

СТАНОМ НА 01.04.2018 РОКУ.

Важливо! Для корректного збереження архіву, необхідно очистити диск від архівів за попередні періоди.

Архів «LBalans_Data» (розташований на сторінці сайту) зберегти на диск D або флеш та розархівувати: підвести курсор та по правій клавіші вибрати команду «Извлечь в текущую папку» або Extract Here. Після отримання з архіву папки «LBalans_Data» здійснити ОДИН з варіантів за необхідністю.

Варіант 1. Оновлення структур форм фінансової звітності (можливий при наявності у підприємства програмного модуля «Локал баланс» за версією 6.3)

Відкрити програму «Локал баланс» (версія 6.3), натиснути на кнопку «Оновлення структур» та вибрати диск, на якому знаходиться отримана з архіву папка «LBalans_Data». Свої дії підтвердити кнопкою ОК.

За даною командою в програмний модуль будуть завантажені форми фінансової звітності станом на 01.04.2018 р. (період зазначено в верхньому лівому кутку програмного вікна).

Варіант 2. Встановлення програмного модуля «Локал баланс» за версією 6.3 (у разі його відсутності).

Папку „LBalans_Data” (отриману з архіву) відкрити та натиснути на файлі “Setup.bat” для запуску інсталяції. Вигляд інсталяції:

По закінченню інсталяції на робочому столі комп’ютера з’явиться/оновиться ярлик «Local Balans» для запуску програми. Програма буде мати версію 6.3 та містити структури форм фінансової звітності станом на 01.04.2018 р. Робота з програмою здійснюється за діями, вказаними в інструкції (кнопка «Інструкція»).

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГОСПРОЗРАХУНКОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Фінансова звітність госпрозрахункових підприємств заповнюється в електронному вигляді в програмному модулі «Локал баланс» за наданими річними структурами форм звітності станом на 01.04.2018 року та надається до Департаменту комунальної власності м. Києва в електронному вигляді (на флеш-носії), а також в паперовому вигляді (в оригіналі та швидкозшивачі), підписаної керівником та завіреної мокрою печаткою установи (організації).

Можливе надсилання фінансової звітності на електронну адресу: balans@gukv.gov.ua для попереднього перегляду, але не є фактом подачі фінансової звітності підприємством.

До фінансової звітності в обов’язковому порядку додаються форми статистичної звітності:

  • Звіт з праці” за формою № 1-ПВ (термінова — місячна) ;

  • «Звіт про фінансові результати, дебіторську та кредиторську заборгованість» за формою 1- Б та пояснювальна записка до неї;

Звертаємо увагу, що у формі № 5-ІІ «Інформація про наявність і рух основних засобів, підприємства житлово-комунального господарства (та інші комунальні підприємства, які мають на балансі житловий фонд) з пояснювальною запискою повинні відобразити вартість (первісна та знос) приватизованого житлового фонду у житлових будинках, які перебувають на їх балансах (лист Головного управління комунальної власності м. Києва від 14.17.2011р. № 042/6/1-7379).

Форма «Звіт про виконання річного фінансового плану» надається з пояснювальною запискою з відповідними поясненнями та розшифруваннями згідно з вимогами додатків 3 (пункт 4) та 4 до Положення про порядок складання річного фінансового плану підприємством, організацією, установою, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Києва та господарським товариством, у якому є частка майна комунальної власності територіальної громади міста Києва в розмірі не менше, як 30%, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 01.11.2001 № 2323 (із змінами та доповненнями).

Термін подання фінансової звітності госпрозрахунковими комунальними підприємствами за перший квартал 2018 рокудо 25 квітня 2018 року (п.5 Постанови КМУ від 28.02.2000 № 419 (зі змінами).

ДО ВІДОМА УСІХ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ.

Підприємства, установи та організації, які перебувають в стані ліквідації або реорганізації, відповідно до рішення власника, зобов’язані надавати до Департаменту комунальної власності м. Києва фінансову звітність за відповідний звітний період до повного завершення заходів з ліквідації або реорганізації.

Після завершення заходів з ліквідації або реорганізації, підприємства зобов’язанні надати відповідний ліквідаційний баланс, затверджений органом, що прийняв рішення про ліквідацію чи реорганізацію.

Фінансова звітність надається за адресою ДКВ: м. Київ, вул. Хрещатик, 10, кім. 525, 516.

Час та день подання фінансової звітності просимо обов’язково узгоджувати за телефонами: 202-61-80, 202-61-81, 202-61-82, 202-61-57.

При надані фінансової звітності засобами електронної пошти, в листі ОБОВ’ЯЗКОВО! вказувати назву підприємства та код ЄДРПОУ..

Адреса електронної пошти: balans@gukv.gov.ua

Версия для слабовидящих

Розроблено компанією ITKron