Меню:

Пропозиції та побажання, що до покращення процесу взаємодії департаменту з громадянами.

Ваше ім'я: 
*
Ваша пошта:
*
Ваша пропозиція:
*

 

Повернутися назадПовернутися назад

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ЗА I ПІВРІЧЧЯ 2018 РОКУ У ПРОГРАМНОМУ МОДУЛІ «ЛОКАЛ БАЛАНС».

 

Увага для бюджетних організацій та госпрозрахункових підприємств: для заповнення фінансової звітності за I ПІВРІЧЧЯ 2018 РОКУ, необхідно завантажити структури піврічних форм станом на 01.07.2018 року в програмний модуль «Локал баланс» (версія 6.3). Архів з структурами форм, розташовано на сторінці сайту.

 

Інструкція  подо завантаження  піврічних структур форм звітності станом на 01.07.2018 р. та програмного модуля „Локал баланс» (версія 6.3).

 

Важливо! Для корректного збереження архіву, необхідно очистити диск D або флеш від архівів за попередні періоди.

Прохання! при наявності у підприємства вже встановленого ПМ «Локал баланс», не здійснювати дій щодо збереження, видалення на диску С, де знаходяться програмні файли!!!

Архів «LBalans_Data» (розташований на сторінці сайту) зберегти на диск D або флеш та розархівувати: підвести курсор та по правій клавіші вибрати команду «Извлечь в текущую папку» або «Extract Here». Після отримання з архіву папки «LBalans_Data»  здійснити ОДИН з варіантів за необхідністю.

Варіант 1. Оновлення структур форм фінансової звітності (можливий при наявності у підприємства вже встановленого ПМ«Локал баланс» за версією 6.3)

Відкрити програму «Локал баланс» (версія 6.3), натиснути на кнопку «Оновлення структур» та вибрати диск, на якому знаходиться отримана з архіву папка «LBalans_Data». Свої дії підтвердити кнопкою ОК.

За даною командою в програмний модуль будуть завантажені ПІВРІЧНІ форми фінансової звітності на 01.07.2018 р. (період зазначено в верхньому лівому кутку програмного вікна).

Варіант 2. Встановлення програмного модуля «Локал баланс» за версією 6.3 з структурами форм фінансової звітності  (у разі його відсутності у підприємства).

 Папку „LBalans_Data” (отриману  з архіву) відкрити та натиснути на  файлі “Setup.bat”  для запуску інсталяції. Вигляд інсталяції:

По закінченню інсталяції на робочому столі комп’ютера з’явиться/оновиться ярлик «Local Balans» для запуску програми. Програма буде мати версію 6.3 та містити структури форм фінансової звітності станом на 01.07.2018 р. Робота з програмою здійснюється за діями, вказаними за кнопкою «Інструкція».

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

 

Фінансова звітність бюджетних установ та організацій заповнюється в електронному вигляді в програмному модулі «Локал баланс» за наданими піврічними структурами  форм звітності станом на 01.07.2018 року та надається до Департаменту комунальної власності м. Києва в електронному вигляді (на флеш-носії), а також в паперовому вигляді (в оригіналі та швидкозшивачі), підписаної керівником та завіреної мокрою печаткою установи (організації).

Обсяг фінансової звітності в електронному вигляді надається згідно наказів МФУ від 28.02.2017 № 307, від 28.12.2009 № 1541 (з урахуванням останніх змін, внесеними наказом МФУ від 29.11.2017 № 976), від 29.11.2017 № 977, та Порядком складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженим наказом Мінфіну України від 24.01.2012 № 44 (з останніми змінами від 02.03.2018 № 340). 

До фінансової звітності, яка надається в паперовому вигляді (в оригіналі) та швидкозшивачі, підписаної керівником та завіреної мокрою печаткою установи (організації), необхідно додати:

супроводжувальний лист за підписом керівника, у якому зазначається перелік форм звітності, що надаються, а також додатки до неї, обсяг (кількість сторінок);

— пояснювальну записку до фінансової звітності за підписом керівника;

форма № 1-дс «Баланс»;

— форма № 2-дс «Звіт про фінансові результати»;

— форма № 5-дс-Iч. «Інформація про наявність і рух основних засобів» (форма введена згідно наказу ДКВ № 311 від 21.06.2018 року);

статистичну звітність “Звіт з праці” за формою № 1-ПВ (термінова — місячна).

 

Звертаємо увагу! з 01.07.2018 року, згідно наказу ДКВ № 311 від 21.06.2018 року, бюджетні установи не подають форму – «Примітки до річної фінансової звітності за формою № 5-ІІ «Інформація про наявність і рух основних засобів».

 

Термін подання фінансової звітності бюджетних установ та організацій комунальної власності за I півріччя 2018року до 15 липня 2018 року (п.6 Постанови КМУ від 28.02.2000 № 419, зі змінами).

Можливе надсилання фінансової звітності на електронну адресу: balans@gukv.gov.ua для попереднього перегляду, але не є фактом подачі фінансової звітності підприємством.

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГОСПРОЗРАХУНКОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

 

Фінансова звітність госпрозрахункових підприємств заповнюється в електронному вигляді в програмному модулі «Локал баланс» за наданими піврічними структурами форм звітності станом на 01.07.2018 року та надається до Департаменту комунальної власності м. Києва в електронному вигляді (на флеш-носії), а також в паперовому вигляді (в оригіналі та швидкозшивачі), підписаної керівником та завіреної мокрою печаткою установи (організації).

Можливе надсилання фінансової звітності на електронну адресу: balans@gukv.gov.ua для попереднього перегляду, але не є фактом подачі фінансової звітності підприємством.

До фінансової звітності в обов’язковому порядку додаються форми статистичної звітності:

  • “Звіт з праці” за формою № 1-ПВ (термінова — місячна) ;
  • «Звіт про фінансові результати, дебіторську та кредиторську заборгованість» за формою 1- Б та пояснювальна записка до неї;

Звертаємо увагу, що у формі № 5-ІІ «Інформація про наявність і рух основних засобів, підприємства житлово-комунального господарства (та інші комунальні підприємства, які мають на балансі житловий фонд) з пояснювальною запискою повинні відобразити вартість (первісна та знос) приватизованого житлового фонду у житлових будинках, які перебувають на їх балансах (лист Головного управління комунальної власності м. Києва від 14.17.2011р.                       № 042/6/1-7379).

Форма «Звіт про виконання річного фінансового плану» надається з пояснювальною запискою з відповідними поясненнями та розшифруваннями згідно з вимогами додатків 3 (пункт 4) та 4 до Положення про порядок складання річного фінансового плану підприємством, організацією, установою, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Києва та господарським товариством, у якому є частка майна комунальної власності територіальної громади міста Києва в розмірі не менше, як 30%, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 01.11.2001 № 2323 (із змінами та доповненнями).

Термін подання фінансової звітності госпрозрахунковими комунальними підприємствами за I півріччя 2018 рокудо 25 липня 2018 року (п.5 Постанови КМУ від 28.02.2000 № 419 (зі змінами).

 

ДО ВІДОМА УСІХ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ  

КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ.

 

Підприємства, установи та організації, які перебувають в стані ліквідації або реорганізації, відповідно до рішення власника, зобов’язані надавати до Департаменту комунальної власності м. Києва фінансову звітність за відповідний звітний період до повного завершення заходів з ліквідації або реорганізації.

Після завершення заходів з ліквідації або реорганізації, підприємства зобов’язанні надати відповідний ліквідаційний баланс, затверджений органом, що прийняв рішення про ліквідацію чи реорганізацію. 

Фінансова звітність надається за адресою ДКВ: м. Київ, вул. Хрещатик, 10, кім. 525, 516.

Час та день подання фінансової звітності просимо обов’язково узгоджувати за телефонами: 202-61-80,  202-61-81, 202-61-82,  202-61-57.

 

При надані фінансової звітності засобами електронної пошти, в листі ОБОВ’ЯЗКОВО! вказувати назву підприємства та код ЄДРПОУ..

 

Адреса електронної пошти: balans@gukv.gov.ua

Версия для слабовидящих

Розроблено компанією ITKron