Меню:

Пропозиції та побажання, що до покращення процесу взаємодії департаменту з громадянами.

Ваше ім'я: 
*
Ваша пошта:
*
Ваша пропозиція:
*

 

Оголошення «Про забезпечення представництва працівниками юридичного управління Департаменту комунальної власності м. Києва інтересів територіальної громади м. Києва в судових інстанціях

Повідомляємо, що станом з 29.09.2014 по 03.10.2014 працівниками юридичного управління Департаменту здійснено представництво інтересів територіальної громади міста Києва у 22 судових справах, в тому числі щодо стягнення заборгованості за користування приміщеннями комунальної власності, виселення з приміщень комунальної власності осіб, які безпідставно в них перебувають, розірвання договорів купівлі-продажу тощо.

         Здійснюється представництво у справі № 826/12964/14 , яка розглядається Окружним адміністративним судом міста Києва стосовно повернення будівлі за адресою: місто Київ, вул. Кудрявська, 9 до комунальної власності, яка безпідставно вибула з комунальної власності територіальної громади міста Києва.

         За участю Департаменту розглядається справа № 910/10439/14 за позовом прокурора Солом’янського району м. Києва в інтересах держави, в особі Київської міської ради, Департаменту комунальної власності м. Києва до Київської міської державної адміністрації, ТОВ «Дельта-ПФ». Рішенням Господарського суду міста Києва позовні вимоги задоволено, витребувано у комунальну власність територіальної громади міста Києва від ТОВ «Дельта-ПФ» цілісний майновий комплекс «Кінотеатр Тампере» по вул. Героїв Севастополя, 42 у місті Києві.

         Станом з 06.10.2014 по 10.10.2014 працівниками юридичного управління Департаменту здійснено представництво інтересів територіальної громади міста Києва у 17 судових справах.

         Департаментом здійснюється представництво інтересів Київської міської ради у справі № 910/16882/13 за позовом Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» до Київської міської ради про визнання права власності на нежитлові приміщення. Постановою Київського апеляційного господарського суду залишено в силі рішення Господарського суду міста Києва про відмову у визнанні права власності на нежитлові приміщення, які розташовані на території дошкільного навчального закладу за адресою вул. Інститутська, 14-А.

         За участю Департаменту Господарським судом м. Києва  розглядається справа № 910/24731/13 за позовом першого заступника прокурора Подільського району міста Києва в інтересах держави в особі Київської міської ради до ТОВ «Кіноман», третя особа – Департамент комунальної власності міста Києва. Господарським судом міста Києва прийнято рішення у вказаній справі про усунення перешкод в користуванні комунальним майном  шляхом виселення ТОВ «Кіноман» із займаних приміщень цілісного майнового комплексу кінотеатру «Жовтень».

 

Версия для слабовидящих

Розроблено компанією ITKron

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose