Меню:

Пропозиції та побажання, що до покращення процесу взаємодії департаменту з громадянами.

Ваше ім'я: 
*
Ваша пошта:
*
Ваша пропозиція:
*

 

Нормативна база

1. Розпорядження Київської міської державної адміністрації від 01.11.2001 № 2323 „Про затвердження Положення про порядок складання річного фінансового плану підприємством, організацією, установою, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та господарським товариством, у якому є частка майна комунальної власності територіальної громади міста Києва в розмірі не менше як 30 %” (із змінами та доповненнями);

— розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації від 20.11.2018 № 2102 «Про внесення змін до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 01 листопада 2001 року № 2323 «Про затвердження Положення про порядок складання річного фінансового плану підприємством, організацією, установою, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, та господарським товариством, у якому є частка майна комунальної власності територіальної громади міста Києва в розмірі не менше як 30 %».

2. Наказ Міністерства економіки України від 21.06.2005 № 173 „Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів державних підприємств, акціонерних, холдингових компаній та інших суб’єктів господарювання, у статутному фонді яких більше 50 відсотків акцій (часток, паїв) належать державі, та їх дочірніх підприємств”, (із змінами та доповненнями) (тільки для державних підприємств):

(http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0729-05);

3. Рішення Київської міської ради від 19 липня 2005 року N 821/3396 „Про затвердження диференційованих нормативів порядку нарахування та сплати відрахувань частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до бюджету міста Києва підприємствами, організаціями та установами, що належать до комунальної власності міста Києва” (із змінами та доповненнями).

(Про затвердження диференційованих нормативів порядку нарахування та сплати.doc)

4.  Наказ Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24.03.2014 № 86 „Про порядок складання та подання звітності про стан виконання річного фінансового плану”.

Версия для слабовидящих

Розроблено компанією ITKron

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose