Меню:

Пропозиції та побажання, що до покращення процесу взаємодії департаменту з громадянами.

Ваше ім'я: 
*
Ваша пошта:
*
Ваша пропозиція:
*

 

Київ продаватиме майно через OpenMarket (СЕТАМ)

Департамент комунальної власності м. Києва виконавчий орган Київської міської державної адміністрації та ДП “СЕТАМ” (OpenMarket) підписали договір про співробітництво.

Підписання договору Департаментом з ДП “СЕТАМ”, яке є найбільшим в Україні державним торгівельним майданчиком з реалізації майна, спрямоване на залучення більш широкого кола потенційних покупців об’єктів приватизації.

На сьогодні Департаментом укладено 25 договорів про співробітництво з професійними організаторами аукціонів з продажу нерухомого майна та інших активів, що підлягають приватизації.

«Метою підписання договору є підготовка та проведення електронних торгів з реалізації майна, що перебуває у комунальній власності та підлягає приватизації з використанням існуючих максимально ефективних, юридично дозволених процедур та технологій» — пояснив директор департаменту Андрій Гудзь.

«Продаж комунального майна завжди був проблемою для органів місцевого самоврядування. Ми пропонуємо виставити активи на нашому електронному майданчику і успішно їх реалізовувати. Це може бути нерухомість, автомобілі та застаріла техніка» — пояснив директор ДП “СЕТАМ” Віктор Вишньов.

Послуги з продажу через OpenMarket (СЕТАМ) повністю безкоштовні для органів місцевого самоврядування.eee

OpenMarket (СЕТАМ) система електронних торгів арештоeваним майном) — це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 р

Версия для слабовидящих

Розроблено компанією ITKron

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags