Меню:

Пропозиції та побажання, що до покращення процесу взаємодії департаменту з громадянами.

Ваше ім'я: 
*
Ваша пошта:
*
Ваша пропозиція:
*

 

Звіти

logo  Звіт про стан реалізації громадського бюджету

 

 

         «Увага! Збір Інформації про наявність та використання нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Києва, у тому числі в частині надходжень від оренди та перерахування її частини до бюджету за 6 місяців 2017 року буде забезпечуватися виключно за допомогою програмного комплексу з системою віддаленого доступу та надання звітності по об’єктах, що знаходяться у власності територіальної громади міста Києва «Єдина інформаційна система» (далі — ЄІС).

       Порядок надання такої інформації визначено в інструкції, що відображається при вході зареєстрованого користувача до ЄІС.

       Форми «Зведені показники надходжень від оренди та перерахування її частини до бюджету» та «Довідка щодо орендарів майна територіальної громади м. Києва» в форматі Excel не надаються»

logo Інформація щодо користування ЄІС    

 — файл1.pdf 

— файл2.pdf 

— файл3.docx

logo Звіти про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету станом на 01.01.2015 року за КФК 010117 та 240900    

              — Звіт (файл 1)

                   — Звіт (файл 2)

logo Форма для надання інформації про переліки тимчасово вільних приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва, що можуть бути передані в орендне користування

 


Розроблено компанією ITKron