Меню:

Пропозиції та побажання, що до покращення процесу взаємодії департаменту з громадянами.

Ваше ім'я: 
*
Ваша пошта:
*
Ваша пропозиція:
*

 

«Департаментом комунальної власності перераховано кошти від приватизації до бюджету міста Києва»

Департаментом комунальної власності міста Києва, як органом приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва, що забезпечує виконання та надходження коштів до міського бюджету від відчуження майна, за результатом приватизації з початку року перераховано до бюджету міста Києва 39,7 млн. грн. Всього приватизовано 10 об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Лише в поточному місяці приватизовано будівлі: площею 1 046,7 кв.м на              вул. Круглоуніверситетській, 10 та площею 194,0 кв. м на вул. Чорнобильській, 8 та забезпечено надходження до бюджету міста Києва 37,7 млн грн, в тому числі ПДВ.

Версия для слабовидящих

Розроблено компанією ITKron

https://www.caviarbase.com http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags replica handbags hermes replica replica bags replica handbags replica hermes https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys http://www.kahnawake.com canada goose outlet